SAUNOO MÖKKI​

Finská sauna Mökki spojuje moderní vzhled, kvalitní skandinávské materiály a dokonalý požitek z Vašeho saunování. Je ideálním doplňkem Vašeho domu a zahrady, místem relaxu a odpočinku po náročném dni.

Sauna Mökki je dodávána kompletně sestavená a připravena k připojení na 400V, požitek ze sauny si tak můžete dopřát už v den dodání.

 

Použité materiály

Opláštění ve variantě se sibiřským modřínem není povrchově ošetřeno žádnou chemií. Po určité době získává dřevo charakteristickou patinu, která propůjčuje Saunoo originální vzhled. Vnitřní obklad stěn a stropu je z Osiky Thermowood, což je speciálně upravené dřevo ze Skandinávie. Díky sušení při vysokých teplotách získává nejen krásnou tmavší barvu, ale především perfektní vlastnosti pro použití v náročnějších venkovních podmínkách, stejně jako charakteristickou vůni ideální pro nejkvalitnější finské sauny.

Pro ideální úklid a hygienu v sauně je podlaha sauny vytvořena z keramické dlažby, která je lehce stíratelná, na tuto podlahu pokládáme vyjímatelný dřevěný rošt vyrobený z Osiky Thermowood.

 

Konstrukce a snadná instalace

Nosná konstrukce sauny je sestavena z KVH hranolů, které jsou opláštěny jak vnitřním, tak vnějším dřevěným obkladem. Celý prostor sauny je opatřen kvalitní izolací, což vede ke snížení nákladů na vytápění. Saunoo lze umístit buď na základové patky (například i betonové dlaždice), nebo alternativně na zemní vruty. Sauna je přivezena kompletně smontována, celý proces instalace nezabere více než 2 hodiny.

Parametry sauny

Rok uvedení modelu: 2023

Vnitřní rozměry: 1,9 x 1,9 x 2,1 m

Vnější rozměry: 2,3 x 2,3 x 2,5 m

Obklad vnější: Sibiřský modřín

Obklad vnitřní: Thermo osika

Kamna: Sentiotec 9 kW

Osvětlení vnitřní: Harvia led pásek

Máte zájem o tuto saunu? Napište nám.

Od roku 2020 vyrábíme designové sauny pro náročné zákazníky s ohledem na funkčnost a výběr těch nejlepších dostupných materiálů na našem trhu. Spolupracujeme s renomovanými výrobci i dodavateli a každá sauna projde důslednou výstupní kontrolou.

Fakturační údaje:

Rency s.r.o.
IČ:
01573527, DIČ: CZ01573527
Sídlo: Koželužská 31, Olomouc, 779 00