SAUNOO COMFORT X

Finská sauna COMFORT X přináší spojení moderního designu, prvotřídních skandinávských materiálů a nezapomenutelného zážitku ze saunování. Tento skvělý doplněk pro váš domov a zahradu nabízí ideální prostor pro relaxaci a odpočinek po dni plném výzev.

Sauna je dodána v kompletně sestaveném stavu, připravena pro připojení k elektrické síti 400V, což umožňuje začít saunovat hned v den jejího doručení.


Materiály použité ve výrobě


Exteriér sauny je obložen sibiřským modřínem bez použití chemických látek na povrchu. Časem dřevo získává typickou patinu, která sauně dodává jedinečný vzhled. Pro vnitřní obklad stěn a stropu byla použita Osika Thermowood, speciálně upravené dřevo ze severní Evropy. Jeho zpracování za vysokých teplot přináší nejen esteticky přitažlivou tmavší barvu, ale hlavně vynikající vlastnosti pro použití v exteriéru a charakteristickou vůni, která je typická pro finské sauny nejvyšší kvality.


Konstrukce a jednoduchá montáž


Konstrukční rám sauny je vyroben z KVH hranolů pokrytých dřevěnými obklady jak zevnitř, tak zvenčí. Interiér sauny je vybaven kvalitní izolací, což přispívá k efektivnějšímu vytápění a snížení provozních nákladů. Saunu je možné instalovat na základové patky, jako jsou betonové dlaždice, nebo použít zemní vruty pro alternativní upevnění. Sauna je doručena plně sestavená, a instalace tak trvá méně než dvě hodiny.

Parametry sauny

Rok uvedení modelu: 2021

Vnitřní rozměry: 2 x2 x 2,1 m

Vnější rozměry: 2,3 x 2,3 x 2,5 m

Obklad vnější: Sibiřský modřín

Obklad vnitřní: Thermo osika

Kamna: Harvia 9 kW

Osvětlení vnitřní: Harvia led pásek

Máte zájem o tuto saunu? Napište nám.

Od roku 2020 vyrábíme designové sauny pro náročné zákazníky s ohledem na funkčnost a výběr těch nejlepších dostupných materiálů na našem trhu. Spolupracujeme s renomovanými výrobci i dodavateli a každá sauna projde důslednou výstupní kontrolou.

Fakturační údaje:

Rency s.r.o.
IČ:
01573527, DIČ: CZ01573527
Sídlo: Koželužská 31, Olomouc, 779 00